Individual

2013

Michelle Kennedy NSW & Australian Over 45’s Vets
Michael Hughes NSW Over 45’s Masters – National Champions
Alan Chong NSW Over 40’s Masters

2012

Meleah Kennedy NSW U13’s Indoor
Michelle Kennedy NSW & Australian Over 45’s Vets
Michael Hughes NSW Over 45’s Masters – National Champions
Alan Chong NSW Over 40’s Masters – National Champions

2011

Andrea Seymour NSW U18 Indoor
NSWIS Emerging Talent Squad – Tier 1
NSW U18 Squad
NSW U18 City team
Alan Chong NSW Over 40’s Vets
Michelle Kennedy NSW & Australian Over 40’s Vets

2010

Alan Chong NSW Over 40’s Vets – National Champions
Michelle Kennedy NSW Over 40’s Vets
Andrea Seymour NSW U16 Indoor Representative – National Champions
NSW Country U18 Representative
NSW U16 All Schools Representative
Brenton Osborne NSW U18 Indoor Representative & Co-Captain – Australian Champions
National U18 Indoor Development Squad
NSW U18 Field Representative

2009

Sheridan Seymour NSW U18 Indoor Representative – Australian Champions
Andrea Seymour U16 NSW Blues Representative
Emily Clay U18 City Representative
Tarrin Watson U18 City Representative
Brenton Osborne U18 City Representative & Co-Captain
Kymon Mansfield Shadow U15 City Representative

2008

Mitchell Hanrahan NSW U18 Indoor Representative
Andrea Seymour NSW U13 Blues Indoor Representative – National Invitational Champions
Brenton Osborne NSW U16 All Schools Team for Pacific School Games
NSW U16 Boys Indoor Vice Captain – National Invitational Champions
Bonnie Hughes City U13 Representative
Sheridan Seymour City U18 Representative
CHS Representative
Emily Clay CHS Representative

2007

Brenton Osborne NSW U15 Representative – Australian Champions
City U15 Representative & Co-Captain
NSW Hockey High Performance Squad
U15 Boys C Division State Champions
NSW CIS U18 Representative
U17 Boys B Division Indoor State Champions
Tarrin Watson City U15 Representative
NSW Hockey High Performance Squad
U15 Boys C Division State Champions
U17 Boys B Division Indoor State Champions
Ryan Clay NSW U15 Representative – Australian Champions
City U15 Representative & Co-Captain
NSW Hockey High Performance Squad
Jack Quinn U15 Boys C Division State Champions
U17 Boys B Division Indoor State Champions
Andrea Seymour City U13 Representative
NSW U13 Representative
Sheridan Seymour NSW U16 Indoor Representative
NSW CHS Representative
NSW Hockey U16 Talented Athlete Program
Emily Clay NSW CHS Representative
Chloe Da Costa NSW U18 Representative
NSW CHS Representative
Mitchell Hanrahan U17 Boys B Division Indoor State Champions
Ty Pieper U17 Boys B Division Indoor State Champions

2006

Emily Clay NSW U15 Representative
Brenton Osborne NSW U14 Indoor Representative
Boys U17 Indoor C Division State Champions
Tarrin Watson NSW Blues U14 Indoor Representative
Boys U17 Indoor C Division State Champions
Mitchell Hanrahan Boys U17 Indoor C Division State Champions
Ty Pieper Boys U17 Indoor C Division State Champions
Ryan Quigley Boys U17 Indoor C Division State Champions

2005

Jayden Pieper Boys U13 Indoor C Division State Champions
Boys U15 Indoor C Division State Champions
Brenton Osborne NSW U13 Representative
Boys U15 D Division State Champions
Boys U13 Indoor C Division State Champions
Boys U15 Indoor C Division State Champions
Mitchell Hanrahan Boys U15 D Division State Champions
Michael Kennedy Boys U15 D Division State Champions
Ty Pieper Boys U15 D Division State Champions
Boys U15 Indoor C Division State Champions
Ryan Quigley Boys U15 D Division State Champions
Boys U15 Indoor C Division State Champions
Mitchell Sparkes Boys U15 D Division State Champions

2004

Sheridan Seymour NSW Under 13 Representative

2003

Sharron Brown Australian Women’s Vets Representative
Michelle Kennedy Australian Women’s Vets Representative
Laurel Mundoon Australian Women’s Vets Representative